KONTAKTA TKBM ENTREPRENAD IDAG

 

Kontakt

    Adress + Ort*

    Läs vår integritetspolicy här

    TKBM Entreprenad AB

    Telefon:  08-120 758 50
    E-mail:  info@tkbmentreprenad.se
    Företaget är godkänt för F-skatt
    Org.nr:  556703-8442

    Adress:  Fräsarvägen 6
    142 50 Skogås

    Faktureringsadress:

    TKBM Entreprenad AB
    Fräsarvägen 6
    142 50 Skogås

    Fakturor kan gärna tas emot i PDF via faktura@tkbmentreprenad.se


    Anna Wallmark
    Administrativ chef
    08-120 758 51
    anna@tkbmentreprenad.se


    Jesper Liden Söderholm
    Arbetschef Anläggning
    073 940 42 52
    jesper@tkbmentreprenad.se


    Michael Liden Söderholm
    Kalkylansvarig

    michael@tkbmentreprenad.se


    Agnieszka Janik
    Projektstöd

    agnieszka.janik@tkbmentreprenad.se


    Felix Karlsson
    Arbetsledare
    073-057 60 20
    felix@tkbmentreprenad.se


    Martin Oinas
    Arbetsledare
    076 582 09 20
    martin@tkbmentreprenad.se